"ДІТИ" - Фундація зірок світового футболу

e-mail: cwfsfua@gmail.com
моб.: (050) 338-45-80;
(096) 672-25-67

Історія

Ідея проекту Вулична академія  виникла, фактично, після зустрічі засновників громадської організації та ініціативних людей,а на даний момент – друзів та партнерів з відомих громадських, спортивних та комерційних організацій (Товариство Червоного Хреста України, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), УЄФА, Кока-Кола та інші). 

Короткий екскурс в історію. Ідея створення організації фундація зірок світового футболу «Діти» з'явилася у зв'язку з тим, що ми при зустрічі з дітьми відповідних категорій (безпритульні, діти з малозабезпечених сімей, діти групи ризику і діти інваліди), побачили і відчули, що в даний час держава не в змозі запропонувати молодій людині, особливо дітям, альтернативу курінню, алкоголізму, наркоманії, безпритульності, дитячої проституції та іншим пріоритетних проблем, які вимагають негайного рішення. Тому, ми побачили, що в даній проблемі одним з важливих інструментів у вирішенні проблем може стати спорт, зокрема футбол.

Створили організацію і почали діяти, використовуючи власні грошові кошти, від держави не отримували фінансової підтримки. Завдяки цьому, довелося придумувати і розробляти різні проекти, щоб як фандрайзери самі для себе заробляти гроші (на даний момент це проект Вулична академія і зйомка фільмів соціально - спортивної тематики, соціальна реклама та проморолики, проведення благодійних аукціонів та флешмобів по збору грошей).

Перші кроки  були по залученню до футболу дівчаток (діти з малозабезпечених сімей і сироти), організували тренування, і три роки підряд організовували відпочинок на морі.

 Продовжуючи свою діяльність, громадська організація   фундація зірок світового  футболу «Діти», розробила комплексну програму по залученню «дітей вулиці» до футболу і розвитку волонтерського руху. У 2005 - 2007 роках ми проводили роботу по залученню до футболу дітей Тернопільських шкіл і області, за підтримки Федерації футболу України та Національного фонду «Україна - дітям».

Пізніше, ми розробили програму з підготовки волонтерів для наших програм (волонтери - студенти університетів) і почали залучати дітей з різних регіонів України (Київ, Донецьк, Одеса, Львів та ін) також залучили до співпраці ветеранів ФК «Динамо» Київ. Про нашу роботу стало відомо Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Товариству Червоного Хреста України, з ними ми провели ряд всеукраїнських та міжнародних соціально - спортивних заходів в Тернополі, на базі Тернопільського національного економічного університету та в центральній частині міста. 

 

За проведену роботу президент фундації зірок світового футболу «Діти» нагороджений орденом Товариства Червоного Хреста України. На даний час, у нас розроблений об'ємний міжнародний проект – Вулична академія  для «дітей вулиці», дітей з малозабезпечених сімей та дітей групи ризику. Також у проекті беруть участь волонтери (студенти університетів) , зірки світового футболу,відомі бренди, українські та міжнародні громадські організації. 

На даний час ведемо роботу по становленню та розширенню діяльності проекту Вулична академія разом з Тернопільсько – Зборівською Архієпархією, шляхом створення осередків футболу при церквах, а також залучаємо до нашого проекту партнерів, спонсорів, меценатів та представників ЗМІ.

 

ВИПАДКОВЕ ФОТО

  • sl1
  • sl2
  • sl4

НАШЕ ВІДЕО

 

© Діти. Фундація зірок світового футболу.
Всі права захищено. 2004 - 2016.
При використанні матеріалів, посилання на сайт www обов'язкове
м. Тернопіль, вул. Камінна, 4/32
моб.: (050) 338-45-80 | (096) 672-25-67