"ДІТИ" - Фундація зірок світового футболу

e-mail: cwfsfua@gmail.com
моб.: (050) 338-45-80;
(096) 672-25-67

«Діти – фундація зірок світового футболу»

Громадська організація  «Діти - фундація зірок світового  футболу» створена у 2004 році в  Тернополі. Президент організації -Несторович Ярослав Ігорович.

Громадська організація «Діти - фундація зірок світового  футболу» працює у міжнародних програмах боротьби з бродяжництвом, пияцтвом, наркоманією та іншими соціальними патологіями, шляхом залучення дітей до спорту і допомагає їм інтегруватися в сучасне суспільство.  

Фундація розробила комплексну програму по залученню «дітей вулиці» до футболу і розвитку волонтерського руху. У 2005 - 2007 роках проводилася робота по залученню до футболу дітей Тернопільських шкіл і області, за підтримки Федерації футболу України та Національного фонду «Україна - дітям». 

Пізніше було розроблено програму з підготовки волонтерів - студентів університетів і почали залучати дітей з різних регіонів України (Київ, Донецьк, Одеса, Львів та ін) також залучили до співпраці ветеранів ФК «Динамо» Київ. Про роботу організації стало відомо УЄФА, Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Товариству Червоного Хреста України. Спільно з ними та Національним фондом «Україна – дітям» було проведено два великі соціально - спортивні заходи в Тернополі, на базі Тернопільського національного економічного університету в 2009 році. 

На даний момент  розроблений об'ємний міжнародний проект – «Футбольна зірка майбутнього». Учасники проекту - «діти вулиці», волонтери (студенти університетів) і зірки світового футболу - переможці Ліги чемпіонів УЄФА.  Пілотний проект стартував у Тернополі  15-17 травня 2012 року. 

Також ГО «Діти – фундація зірок світовго футболу»  працює над реалізацією проекту Вуличні академії. Це структура, яка буде функціонувати на базі спортивного або спортивно – культурного комплексу університету, який включає в себе стадіон, ігрові площадки та атлетичні зали, зали для лікувальної гімнастики та приміщення для проведення культурних заходів (зборів, конференцій, концертів, дискотек  та інш). Також буде створений сучасний діагностичний центр. Крім тренерів  у академії працюватимуть психологи та спеціалісти з лікувальної гімнастики та реабілітації.  

Одним з основних напрямків роботи академії, окрім організації тренувального процесу, буде плідна співпраця з провідними дитячими футбольними академіями України та Європи (обмін досвідом, показові тренування та інше), регулярно будуть проводитись майстер – класи від зірок футболу. Профілюючим видом спорту у центрі буде футбол, планується культивувати футзал та пляжний футбол. Кожна дитина, член академії футболу, отримає карточку футболіста та буде внесена в електронну базу даних академії. В академії з дітьми проводитиметься культурно – виховна робота. Буде створена спортивна галерея та зал для переглядів футбольних матчів та інших спортивних заходів. 

Також діяльність академії буде підтримувати Товариство Червоного Хреста та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). На даний момент проект починає діяти на базі Тернопільського національного економічного університету. Ведеться робота по залученню до нашого проекту партнерів, спонсорів, меценатів та представників ЗМІ.  

"Завантажити презентацію організації (pdf)

ВИПАДКОВЕ ФОТО

  • sl1
  • sl2
  • sl4

НАШЕ ВІДЕО

 

© Діти. Фундація зірок світового футболу.
Всі права захищено. 2004 - 2016.
При використанні матеріалів, посилання на сайт www обов'язкове
м. Тернопіль, вул. Камінна, 4/32
моб.: (050) 338-45-80 | (096) 672-25-67