"ДІТИ" - Фундація зірок світового футболу

e-mail: cwfsfua@gmail.com
моб.: (050) 338-45-80;
(096) 672-25-67

Франциско Павон та Іван Перез на Тернопільщині

17 квітня в Тернопіль на запрошення президента Фундації зірок світового футболу "Діти" Ярослава Несторовича та за підтримки Федерації футболу Тернопільської області приїхали екс-гравці Мадридського Реала Франциско Павон та Іван Перез (Francisco Pavon, Ivan Perez). Як і планувалося футболісти відвідали не лише Тернопіль але й ряд спортивних осередків і районних центрів. Того ж таки 17 квітня іспанці відвідали футбольний стадіон у Збаражі, де зустрілися із місцевою молоддю, проводили майстер-класи та просто спілкувалися з дітьми. Діти були в захваті від зустрічі із футболістами із світовим ім'ям. Майстер-клас тривав більше двох годин, протягом яких діти багато чого навчилися й почули. Франциско Павон та Іван Перес неодноразово наголошували як дітям так і пресі про важливість спортивного виховання молоді, адже воно збагачує в першу чергу моральні якості, командний дух, здорову конкуренцію в дітях ще з юних літ.

Того ж таки дня іспанці відвідали Великі Гаї в Тернопільському районі. На цій зустрічі було ще більше охочих послухати й побачити зірок футболу. Прибули як діти із місцевих шкіл так і всі бажаючі із навколишніх міст та сіл. На зустріч із зірками приїхала також адміністрація міста, та багато батьків та дорослих. Іспанці також провели спортивні майстер-класи та спілкувалися з місцевою молоддю. Для всіх присутніх було дуже важливо побачити щиру підтримку з боку зірок світового футболу, тому Франциско Павон та Іван Перез отримали щирі запрошення на черговий приїзд у всіх спортивних осередках де вони побували.

18 квітня футболісти відвідали спортивні осередки в Чорткові та Зборові. Прийому зірок був теплий та приємний як і минулого дня. Футболісти проводили майстер-класи, роздавали автографи, спілкувалися з дітьми, цікавилися місцевим спортивним та соціальним станом молоді, давали цінні поради які базувалися на їхньому життєвому досвіді.

Внаслідок приїзду зірок футболу Фундація розвинула популяризацію спортивного та здорового способу життя серед молоді, надала змогу місцевим жителям поспілкуватися із людьми із світовим ім’ям, а також отримала можливість поділитися думками та ідеями із футболістами які працюють із молоддю по різних країнах світу.  

 

ВИПАДКОВЕ ФОТО

  • sl1
  • sl2
  • sl4

НАШЕ ВІДЕО

 

© Діти. Фундація зірок світового футболу.
Всі права захищено. 2004 - 2016.
При використанні матеріалів, посилання на сайт www обов'язкове
м. Тернопіль, вул. Камінна, 4/32
моб.: (050) 338-45-80 | (096) 672-25-67